Máte možnost získat věc zhotovenou skutečnou ruční prací.
Reálný kovářský výrobek – nohy lampy jsou kovářem ručně vykovány ve výhni. Skutečné ruční sklo – každý kus foukal sklářský mistr do dřevěné formy. Skutečná ruční dekorace – každý kus je ručně zdobený mistry řemesla – malbou, rytinou, brusem. Vše v České Republice v Evropě.
Jedná se o lokální produkt Českosaského Švýcarska, Děčínska a Novoborska – tradiční české a evropské sklářské oblasti s desítkami skláren a stovkami dekoratérských dílen.
Vzhledem k tomu, že se jedná o produkty několika skláren, a několika dekoratérských dílen, předkládáme zákazníkům široký řez možnostmi výroby a úpravy ručně foukaného skla, který postihuje velkou část tradičních evropských postupů.

Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni i dlouho po koupi.

samet-podlozka-11a
Sklo o kov nepoškrábete – do držáků širmu jsou vlepeny sametové podložky, které dokonale ladí s kovem i stylem lampy. Podložky jsme pro Vás nechali vyrobit u firmy 3M.
samet-podlozka-14
Nepoškodíte si ani stůl – nohy jsou v místě dotyku s podložkou podlepeny sametem také.
circle-07
Ihned k použití – v balení najdete instalovaný knot v hořáku a navíc další knot do zásoby. Měly by vám vydržet na stovky hodin hoření.
circle-dopln_01
Evropský hořák Použitý hořák je vyráběn již desítky let v Čechách. Nejedná se o jednorázové asijské zboží. Je a bude u nás běžně k dostání. Pro vzhled ladící s lampou je galvanizován mědí a lakován.
elektro_03-mask

“Elektrická redukce do hořáku”

Kdykoli změňte svou lampu na elektrickou. Vyvinuli jsme pro Vás speciální LED osvětlení., které lze snadno instalovat do lampy výměnou za existující hořák. Stylové provedení Textilem opletený kabel Zanedbatelná spotřeba el. Energie. Možnost volby žárovky G4 o síle 0.5 – 5 W.

Elektroset není automatickou součástí balení lampy. Můžete si ho přiobjednat v záložce Lampy – příslušenství.

Balení

Lampa je zabalena v pevné kvalitní krabici s víkem a designovým potiskem. Do krabice jsou při balení vloženy zpevňující kartonové vložky. Lampa je dvojitě obalena bublinkovou fólii a prostor vycpán dřevitou vlnou. Dorazí k Vám nepoškozená.

krabice_01-kompilace